Seminarium EduMetric 2014

W dniach 6-8 grudnia 2014 na Uniwersytecie Jagiellońskim odbędzie się seminarium „EduMetric 2014 International Seminar on Educational Research and Measurement" .

„EduMetric 2014" to unikalne na skalę Polski wydarzenie naukowe, będące platformą wymiany myśli i doświadczeń badaczy edukacji i rynku pracy w Polsce. Szczególną uwagę kierujemy na metodologię badań i zastosowanie zaawansowanych technik analizy danych w badaniach edukacyjnych w Polsce. „EduMetric" to również wydarzenie promujące użycie najnowszych osiągnięć psychometrii w praktyce i badaniach edukacyjnych. Ccemy aby seminarium łączyło doktorantów z uznanymi badaczami, zapewniając młodym adeptom niezbędne wsparcie uznanych autorytetów.

Wśród zagranicznych gości, którzy potwierdzili swój udział na tegorocznej edycji znajdują się: Profesor Chris Han, Dyrektor Graduate Management Admission Council (GMAC) oraz Profesor Stephen G. Sireci, profesor University of Massachusetts, Amherst.

W trakcie seminarium zostaną również wygłoszone przez uczestników Pomiaru Edukacyjnego referaty będące podsumowaniem wiedzy zdobytej w trakcie zajęć.

Szczegóły seminarium na stronie:

Data opublikowania: 03.10.2012
Osoba publikująca: Dorota Pawluś